Офіційний сайтВівторок, 19.12.2017, 00:12

Вітаю Вас Гість | RSS
globus
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту



Освітні сайти

Наші нагороди


 
Методичний портал
«Методичний портал»

"Динамо" Київ



Головна » 2017 » Жовтень » 4 » І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2017-2018 н.р.
12:47
І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2017-2018 н.р.

18 вересня у Сквирській школі № 2 розпочався І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2017-2018 н.р.. Переможці шкільного  представлятимуть школу на районному етапі в листопаді грудні 2017 року.

Результати олімпіад (інформація буде оновлюватися):

1) Англійська мова.

  • 1 місце - Валерія Маліцька (8-Б клас), Єлизавета Дубенська (9-Б клас),  Оганес Петросян (10-А клас), Сергій Писарюк (11 клас).
  • 2 місце - Діана Чорна (8-Б клас), Валерія Клименко (9-А клас), Ярослав Куницький (10-А клас), Владислав Старинець (11 клас).
  • 3 місце - Марія Ковезюк (8-В клас), Катерина Литвинчук (9-А клас), Максим Саградян (10-Б клас).

2) Зарубіжна література

  • 1 місце - Ірина Кравченко (7-А клас), Алварт Саградян (8-А клас), Анна Бойко (9-В клас), Аліна Козюнець (10-Б клас), Сергій Писарюк (11 клас).
  • 2 місце - Вікторія Мельник (7-Б клас), Вікторія Гріневич (8-В клас), Марія Бойко (9-В клас), Катерина Гончарук (10-Б клас), Анна Першко (11 клас).
  • 3 місце - Олександра Станкевич (7-Б клас), Вартуш Саградян (8-А клас), Анастасія Бучок (9-В клас), Ольга Гриньова (10-Б клас), Анастасія Возна (11 клас.

3) Географія

  • 1 місце - Вікторія Гриневич (8-В клас), Альона Поліщук (9-В клас), Ірина Стрижало (10-А клас), Катерина Савченко (11 клас).
  • 2 місце - Вартуш Саградян (8-А клас), Юлія Перегудова (9-А клас), Аліна Козюнець (10-Б клас), Владислав Старинець (11 клас).
  • 3 місце -  Амалія Павленко (8-А клас), Анна Бойко (9-В клас), Катерина Станіщук (10-А клас).

4) Математика

  • 1 місце - Артур Дудар (6-А клас), Даніїл Птушкін (7-А клас), Амалія Павленко (8-А клас), Каріна Мельничук (9-В клас), Катерина Станіщук (10-А клас), Владислав Старинець (11 клас).
  • 2 місце - Віктор Бусол (6-А клас), Назар Вільхівський (7-А клас), Дарія Барчукова (8-А клас), Юлія Перегудова (9-А клас), Ірина Стрижало (10-А клас).
  • 3 місце - Дмитро Сідлецький (6-А клас), Олександра Станкевич (7-Б клас), Вікторія Матченко (8-А клас), Валерія Клименко (9-А клас), Анастасія Барчукова (10-А клас).

5) Історія (8-11 клас).

  • 1 місце - Алварт Саградян (8-А клас), Діана Чора (8-Б клас), Катерина Білявська (9-А клас), Аліна Козюнець (10-Б клас), Сергій Писарюк (11 клас), Анастасія Возна (11 клас).
  • 2 місце - Анастасія Дмитрів (8-А клас), Єлизавета Дубенська (9-Б клас), Катерина Гончарук (10-Б клас), Катерина Савченко (11 клас).
  • 3 місце - Амалія Павленко (8-А клас), Юлія Перегудова (9-А клас),  Катерина Єрмолович (11 клас).

6) Правознавство (9-11 клас).

  • 1 місце - Юлія Перегудова (9-А клас), Анастасія Чернолецька (9-Б клас), Олександра Стовбецька (10-А клас), Катерина Єрмолович (11 клас).
  • 2 місце - Марина Поліщук (9-Б клас).

7) Українська мова та література (7-11 клас).

  • 1 місце - Софія Суслова (7-А клас), Алварт Саградян (8-А клас), Альона Поліщук (9-В клас), Олександра Стовбецька (10-А клас), Катерина Єрмолович (11 клас).
  • 2 місце - Анастасія Копійко (7-Б клас), Анастасія Дмитрів (8-А клас), Аліна Макарська (9-В клас), Аліна Козюнець (10-Б клас), Владислав Старинець (11 клас).
  • 3 місце - Вікторія Мельник (7-Б клас), Вікторія Гріневич (8-В клас), Валерія Клименко (9-А клас), Катерина Гончарук (10-Б клас), Анастасія Возна (11 клас).

8) Фізика (7-11 клас).

9) Астрономія (10-11 клас).

10) Економіка (9-11 клас).

11) Хімія (7-11 клас).

12) Біологія (8-11 клас).

13) Екологія (10-11 клас).

14) Образотворче мистецтво (8-11 клас).

15) Інформатика (8-11 клас).

16) Інформаційні технології (8-11 клас).

17) Трудове навчання (8-11 клас).

Переглядів: 1327 | Додав: Сквира | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0


Група: Гості
Час:00:12

Ми раді вас бачити. Будь ласка, зареєструйтесь чи авторизуйтесь !

Опитування

Пошук

ПОДЯКА !!!
Дякуємо веб-сервісу uCOZ, який безкоштовно зняв із нашого сайту рекламний банер, у рамках Програми підтримки сайтів навчальних закладів

   
 
Погода у Сквирі

 
Курси валют

Свята та події
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цей день в історії

Сквирська школа № 2 © 2017
uCoz