Офіційний сайтСубота, 24.02.2018, 18:02

Вітаю Вас Гість | RSS
globus
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайтуОсвітні сайти

Наші нагороди


 
Методичний портал
«Методичний портал»

"Динамо" КиївГоловна » 2017 » Травень » 12 » Батьківські збори класів, які навчаються за науково-педагогічним проектом "Інтелект України"
11:54
Батьківські збори класів, які навчаються за науково-педагогічним проектом "Інтелект України"

11 травня 2017 року у Сквирській школі № 2 були проведені батьківські збори для класів, у яких учні навчаються за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом "Інтелект України". 

У 2017-2018 н.р. проектними будуть такі класи: 1-А, 2-А, 3-А, 4-А, 5-А, 6-А, 7-А -, а навчатися у них будуть 152 учні. Відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України від 02.11.2016 № 1319 "Про проведення всеукраїнського експерименту за темою "Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті "Інтелект України" на базі загальноосвітніх навчальних закладів"" програма всеукраїнського експерименту розроблена до 2022 року.

На зборах перед батьками виступили директор школи Валентина Малиновська, заступник директора з навчально-виховної роботи Микола Петриченко, мама учнів, які навчаються у проектних 2 та 4 класів Оксана Поліщук.

Валентина Малиновська та Оксана Поліщук поділилися враженнями від участі у І Всеукраїнському батьківському форумі "Педагогіка партнерства учасників проекту "Інтелект України",  на якому обговорювалися як пріоритетні питання співробітництва у створенні і забезпеченні сприятливих умов для розвитку, навчання та виховання академічно здібних і обдарованих дітей.

Микола Петриченко розповів про організацію навчально-виховного процесу у проектних класах у 2017-2018 н.р., основні відмінності в організації навчально-виховного процесу  у проектних класах і класах, які навчаються за звичайними програмами, дав відповіді на питання, які найбільше хвилюють батьків.

***

Усе, що ви хотіли знати про науково-педагогічний проект "Інтелект України",

але боялися запитати!

Команда науково-педагогічного проекту «Інтелект України» робить усе можливе, щоб наші діти отримали якісну освіту, щоб під час навчання вони почувалися безпечно та комфортно, були успішними у житті, а батьки були задоволені і спокійні за  дітей сьогодні і в майбутньому.

 • Метою всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України» є впровадження в національний освітній простір системи пошуку, навчання та виховання здібних та обдарованих дітей.
 • Учні навчаються в проектних класах за спеціально розробленими навчальними планами, навчальними програмами, засобами ІКТ, рекомендованими та затвердженими Міністерством освіти і науки України.
 • Сутність цього проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями. Головне — набуття нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. Також - розвитку пізнавальних процесів: сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.
 • Програма розроблялася в такий спосіб, щоб, враховуючи вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв'язкам, засобам наочності та відеоматеріалам, об'єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.
 • Проект співпрацює з Інститутом охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України (м. Харків).
 • Проектний клас відкривають лише в тому випадку, коли всі батьки класу на батьківських зборах приймають рішення про доцільність навчання дітей за проектом «Інтелект України».
 • Поширення програми на середню й старшу школу є обов'язковою умовою реалізації проекту "Інтелект України". У кожній школі, яка є учасником науково-педагогічного проекту, школярі зможуть продовжити навчання за програмою "Інтелекту України" до випускного класу ( у Сквирській школі № 2 у 2017 - 2018 н.р. за проектом будуть навчатися учні 1-А, 2-А, 3-А, 4-А, 5-А, 6-А, 7-А класів). У випадку ж переходу дитини з проектного класу до іншого, в т.ч. через сімейні обставини, переїзд тощо, дитина легко зможе увійти в навчальний процес і навіть з певною імовірністю матиме переваги, використовуючи набуті навички та вміння.
 • Усі педагогічні працівники, які працюють в проектних класах кілька разів на рік проходять спеціальну підготовку, постійно отримують консультації  та допомогу від авторів проекту.

 

 • Навчання дітей за проектом здійснюється на безоплатній основі, як вимагає чинне законодавство України, але батьки мають придбати щомісяця для своєї дитини навчальний комплект: орієнтовно 14 зошитів на друкованій основі, наочні матеріали, засоби ІКТ.
 • Звертаємо вашу увагу на те, що навчальне забезпечення оплачується батьками на добровільній основі за власні кошти. Оплата навчального комплекту здійснюється на умовах 100 % передоплати.
 • Вартість навчального комплекту (орієнтовно 14 зошитів на друкованій основі,наочні матеріали, засоби ІКТ, тощо) становить 195 грн (сто дев’яносто п’ять грн 00 коп.) на місяць як для початкової, так і для основної школи в усіх регіонах України. Оплату здійснюють шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок відповідно до договору, укладеного батьками з видавництвом.
 • Батьки приймають рішення щодо способу оплати навчальних матеріалів. Придбання зошитів з друкованою основою може здійснюватися в індивідуальному порядку кожним із батьків або уповноваженою на те особою, обраною на батьківських зборах. Рішення оформлюють протоколом батьківських зборів, який зберігається в адміністрації загальноосвітнього навчального закладу.

Нормативно-правове забезпечення науково-педагогічного проекту "Інтелект України"

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 387 | Додав: супер76 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0


Група: Гості
Час:18:02

Ми раді вас бачити. Будь ласка, зареєструйтесь чи авторизуйтесь !

Опитування

Пошук

ПОДЯКА !!!
Дякуємо веб-сервісу uCOZ, який безкоштовно зняв із нашого сайту рекламний банер, у рамках Програми підтримки сайтів навчальних закладів

   
 
Погода у Сквирі

 
Курси валют

Свята та події
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цей день в історії

Сквирська школа № 2 © 2018
uCoz