Офіційний сайтСереда, 11.12.2019, 23:40

Вітаю Вас Гість | RSS
globus
Головна | Науково-педагогічний проект "Інтелект України" | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Освітні сайтиНаші нагороди


 
Методичний портал
«Методичний портал»

"Динамо" КиївНАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ
"ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"

 

У 2019-2020 навчальному році за освітньою програмою "Інтелект України" будуть навчатися учні

1-А, 2-А, 3-А, 4-А, 5-А, 6-А, 7-А, 8-А, 9-А класів.

Команда науково-педагогічного проекту «Інтелект України» робить усе можливе, щоб наші діти отримали якісну освіту, щоб під час навчання вони почувалися безпечно та комфортно, були успішними у житті, а батьки були задоволені і спокійні за  дітей сьогодні і в майбутньому.

 • Метою всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України» є впровадження в національний освітній простір системи пошуку, навчання та виховання здібних та обдарованих дітей.

 

 • Учні навчаються в проектних класах за спеціально розробленими навчальними планами, навчальними програмами, засобами ІКТ, рекомендованими та затвердженими Міністерством освіти і науки України.

 

 • Сутність цього проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями. Головне — набуття нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. Також - розвитку пізнавальних процесів: сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

 

 • Програма розроблялася в такий спосіб, щоб, враховуючи вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв'язкам, засобам наочності та відеоматеріалам, об'єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.

 

 • Проект співпрацює з Інститутом охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України (м. Харків).

 

 • Проектний клас відкривають лише в тому випадку, коли всі батьки класу на батьківських зборах приймають рішення про доцільність навчання дітей за проектом «Інтелект України».

 

 • Поширення програми на середню й старшу школу є обов'язковою умовою реалізації проекту "Інтелект України". У кожній школі, яка є учасником науково-педагогічного проекту, школярі зможуть продовжити навчання за програмою "Інтелекту України" до випускного класу . У випадку ж переходу дитини з проектного класу до іншого, в т.ч. через сімейні обставини, переїзд тощо, дитина легко зможе увійти в навчальний процес і навіть з певною імовірністю матиме переваги, використовуючи набуті навички та вміння.

 

 • Усі педагогічні працівники, які працюють в проектних класах кілька разів на рік проходять спеціальну підготовку, постійно отримують консультації  та допомогу від авторів проекту.

 

 

 

 

 • У першому класі робота з комп'ютером не передбачається. З другого класу вже планується введення дисципліни "Сходинка до інформатики". Діти займатимуться в підгрупах, вивчатимуть принципи роботи з інформацією, повідомленнями, даними, навчаться елементарних операцій з текстами й графічними об'єктами, роботи в Інтернет і з електронною поштою, створенню невеликих презентацій та інше. Передбачається один урок на тиждень з безпосередньою роботою на ПК не більше 15 хвилин за урок.

 

 • Навчання дітей за проектом здійснюється на безоплатній основі, як вимагає чинне законодавство України, але батьки мають придбати щомісяця для своєї дитини навчальний комплект: орієнтовно 14 зошитів на друкованій основі, наочні матеріали, засоби ІКТ.

 

 • Звертаємо вашу увагу на те, що навчальне забезпечення оплачується батьками на добровільній основі за власні кошти. Оплата навчального комплекту здійснюється на умовах 100 % передоплати.

 

 • Оплату здійснюють шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок відповідно до договору, укладеного батьками з видавництвом.

 

 • Батьки приймають рішення щодо способу оплати навчальних матеріалів. Придбання зошитів з друкованою основою може здійснюватися в індивідуальному порядку кожним із батьків або уповноваженою на те особою, обраною на батьківських зборах. Рішення оформлюють протоколом батьківських зборів, який зберігається в адміністрації загальноосвітнього навчального закладу.


Група: Гості
Час:23:40

Ми раді вас бачити. Будь ласка, зареєструйтесь чи авторизуйтесь !

Опитування

Пошук

ПОДЯКА !!!
Дякуємо веб-сервісу uCOZ, який безкоштовно зняв із нашого сайту рекламний банер, у рамках Програми підтримки сайтів навчальних закладів
  
Свята та події
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цей день в історії

Сквирський академічний ліцей № 2 © 2019
uCoz